yacht-sailing-towards-the-sunset-35216548
0 Mil
Dystans
0 Godzin
Czas żeglugi
0 Dni
Długość wyprawy
0
Etapów
Nasza Wyprawa

Zapraszamy Cię na organizowaną przez nas żeglarską wyprawę. Płyniemy z Gran Canaria do Świnoujścia. Trasa, która podzielona jest na 7 etapów przebiega przez 14 krajów. Możesz dołączyć do nas na pojedynczy etap, ale możesz również wziąć udział w dłuższym odcinku a nawet w całej trasie.

Przygoda

Przeżyjesz morską przygodę, nieporównanie ciekawszą od wakacji w hotelu all-inclusive. Odwiedzisz wiele nowych miejsc, poznasz inne kultury, spróbujesz lokalnych specjałów kulinarnych. Po drodze czekają na nas nowe wyzwania i świetna zabawa.

Doświadczenie

Jeśli jesteś doświadczonym żeglarzem odświeżysz sobie umiejętności niezbędne przy pełnomorskiej żegludze, jeśli zaś dopiero stawiasz pierwsze kroki na pokładzie – nauczysz się obsługiwać jacht, żagle, olinowanie, będziesz mieć również możliwość stanięcia za sterem.

Relaks

Zarówno przy perfekcyjnej pogodzie, jak i w obliczu mniej przyjaznej aury żeglowanie po morzu pozwala na oderwanie się od codziennych trosk i całkowite odświeżenie umysłu. Z rejsu wrócisz przepełniony pozytywną energią i siłą do działania. Zadania które dotychczas odkładałeś na bliżej nieokreśloną przyszłość zrealizujesz w pierwszych dniach po powrocie.

Przyjaźnie

Płynąc z nami poznasz ciekawych ludzi, a wspólne zmagania z żywiołem sprawią, że w trakcie rejsu poznasz ich lepiej niż wielu długoletnich znajomych. Wiele takich “rejsowych” znajomości staje się przyjaźniami nawet na całe życie.

Powiedz o nas znajomym