Wyprawa taka jak nasza byłaby niezmiernie trudna do zorganizowania bez wspaniałych i zaangażowanych partnerów.

Przy realizacji naszej wyprawy wspierają nas:

Monitoring Internetu

Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego, co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To również narzędzie do pomiaru nateżenia szumu (buzz), który pojawia się wokół wybranej marki, produktu lub słowa kluczowego. Serwis zapewnia pełne archiwum tego, co o Twoim produkcie lub marce mówiło i mówi się w sieci, a zostało zebrane od chwili rozpoczęcia monitoringu.

Oferta specjalna

Rabat 20-35% na odzież żeglarską

Henri Lloyd to firma specjalizująca się w wysokiej jakości odzieży żeglarskiej, założona w 1963 roku przez Polaka – Henryka Strzeleckiego. Przez kilka dziesięcioleci firma Henri Lloyd wypracowała sobie pozycję lidera na bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku. Sprzedaje swoje produkty w 50 krajach na całym świecie.

Specjalna oferta

5% rabatu na czartery

Baltica Yachts & Charter to rodzinna firma działająca na polskim rynku od 2012 roku. Znajduje się w czołówce firm czarterowych działających na polskim wybrzeżu Bałtyku. We własnej flocie posiada 23 jachty w pełni wyposażone i przygotowane do rejsów po morzu.

Specjalna oferta

20% rabatu na pierwsze 6 miesięcy

Xpand to skuteczny i wygodny sposób na zapewnienie obecności firmy w Internecie bez ponoszenia początkowych inwestycji. Xpand przygotuje stronę lub sklep internetowy, zadba o ich szybkość, pozycję w wyszukiwarkach oraz pomoże wykorzystać je jako skuteczne narzędzia biznesowe.

Specjalna oferta

5% rabatu na czartery

SYRENA Yachts & Charter specjalizuje się w czarterach zagranicznych. Współpracuje z  najlepszymi i sprawdzonymi stoczniami, armatorami, firmami szkoleniowym. Oferuje fachową indywidualną obsługę, pomoc przy wyborze jachtu i organizacji rejsu, czarteru, a także atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Oraz patroni medialni:

Czasopismo biznesowe

Kapitał Polski to czasopismo biznesowe, kolportowane wraz z jednym z najważniejszych dzienników w kraju – Dziennikiem Gazetą Prawną. Piszemy o sprawach istotnych dla gospodarki, rozmawiamy z przedstawicielami samorządów i wspieramy polskie, innowacyjne przedsiębiorstwa. Znajdziecie nas także w internecie pod adresem: kapitalpolski.pl